- Advertisement -spot_img

TAG

Belina Zeneli

LAJM I FUNDIT/ Olsian Çela, kërkon shkrirjen e Prokurorisë Dibër, hetim për dy prokuroret dhe drejtuesin e tyre

  Prokurori i Përgjithshëm z. Olsian Çela bazuar në ligjin nr. 97/2016 “Për organizimin dhe funksionimin e Prokurorisë në Republikën e Shqipërisë”, në datën 21.05.2021...

Latest news

- Advertisement -spot_img