- Advertisement -spot_img

TAG

Belinda Bulluku

Nis proçesi i vaksinimit për stafin Aviacionit Civil,Manastirliu: Pas tyre radhën e ka transporti publik

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu dhe Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku kanë ndjekur nga afër procesin e vaksinimit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img