- Advertisement -spot_img

TAG

Ben Affleck

Alex Rodriguez hedh postimin kur duket se i drejtohet Jennifer Lopez

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez i ndanë përfundimisht rrugët me njëri-tjetrin disa javë më parë. “Kemi kuptuar që shkojmë më mirë si miq dhe të...

Latest news

- Advertisement -spot_img