- Advertisement -spot_img

TAG

benjamin netanjahu

Kryeministri izraelit, Benjamin Netanjahu: “Nuk ka marrë ende fund, ne do të godasim fort Hamasin dhe organizata të tjera terroriste”

Konflikti mes Izraelit dhe Hamasit palestinez që prej disa ditësh është shkallëzuar, tanimë është zgjeruar edhe në Jordanin Perëndimor. “Nuk ka marrë ende fund”,...

Latest news

- Advertisement -spot_img