- Advertisement -spot_img

TAG

Besimtarët e Krishterë

Veliaj uron Pashkët: Të ringjallim tolerancën, dashurinë dhe respektin për njëri-tjetrin

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka uruar besimtarët e krishterë për festën e Pashkës përmes një mesazhi në rrjetet sociale. Ai përcolli urimet...

Latest news

- Advertisement -spot_img