- Advertisement -spot_img

TAG

biblioteke publike

Ndodh sulmi i tmerrshëm me thikë në bibliotekën publike

Një grua mbeti e vdekur dhe pesë të tjerë u plagosën në një sulm me thikë në një bibliotekë publike në periferi të qytetit...

Latest news

- Advertisement -spot_img