- Advertisement -spot_img

TAG

bie nga lartesia

EMRI/ Bie nga lartësia dhe humb jetën 24 vjeçari shqiptar

Një 24 vjeçar shqiptar ka humbur jetën këtë të shtunë në Maqedoninë e Veriut ku ka rënë nga një lartësi. Burime bëjnë me dije se...

Bie nga 70 metra lartësi, 27 vjeçarja humbet ekuilibrin teksa po…

Një grua ka ndërruar jetë, pasi u rrezua nga 70 metra lartësi, teksa pastronte dritaret e shtëpisë së saj. 27 vjecarja fatkeqe Olga Nauletova, vdiq...

Latest news

- Advertisement -spot_img