- Advertisement -spot_img

TAG

Big Kik

Meriton Mjekiqi habit me fjalët e tij pas sherrit me Noizy-n : Jemi pro të mirës

Sherri mes Meriton Mjekiqit dhe Noizy-t ka qenë kryefjala e mediave rozë këto kohë. Disa ditë më parë reperi Big Kik i bëri diss Noizy-t...

Latest news

- Advertisement -spot_img