- Advertisement -spot_img

TAG

Bikini

Dita Ndërkombëtare e Bikinit/ Risia e stilistit Bikini në vitin 1946

5 korriku është shpallur Dita Internacionale e Bikinit dhe jo më kot. Në këtë datë është krijuar për të parën herë bikini për vajzat...

Forma bombastike, Fjolla Morina provokon sërish me fotot

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, kohët e fundit ka qenë kryefjala e mediave rozë. Ndonëse gjykata e Kukësit e dënoi me 6 vite burg...

Latest news

- Advertisement -spot_img