- Advertisement -spot_img

TAG

Billboard Music Awards 2021

E dini suksesin e saj të rradhës? Dua Lipa nominohet në katër kategori në “Billboard Music Awards 2021”

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa është personfikimi i fjalës sukses. Ajo na ka bërë të gjithëve super krenarë me arritjet e saj dhe duket se...

Latest news

- Advertisement -spot_img