- Advertisement -spot_img

TAG

birra vrasje

Mish dhe birra/ Kjo është gruaja e ligjshme e autorit të vrasjes së dy motrave në Astir

Gruaja që shfaqet në fotot e ilustruara në vijim është Vjollca Tela. Kjo e fundit është gruaja e Përparim Ademit, 59-vjeçarit që ekzekutoi dy të...

Latest news

- Advertisement -spot_img