- Advertisement -spot_img

TAG

BKT

BKT “mban peng” qytetarët, banka ende “offline”; merr vendimin drastik

Dje Banka Kombëtare Tregtare me filiale në Shqipëri dhe Kosovë kishte avari në sistemin qendror bankar, duke bërë që shumë qytetarë klientë të mbeten...

Latest news

- Advertisement -spot_img