- Advertisement -spot_img

TAG

Blendi Gonhija

Ja si shtyhet kolaudimi, nga 1 qershori rifillon kontrolli teknik i automjeteve

E hëna shënon zyrtarisht nisjen e procesit të kolaudimit të automjeteve, pas një periudhe pezullimi prej pesë mujash. Kreu i Drejtorisë së Shërbimit dhe Transportit...

Latest news

- Advertisement -spot_img