- Advertisement -spot_img

TAG

bodrum

Ishte duke punuar në bodrum, punëtori bie nga shkallët dhe plagoset rëndë

Më datë 19.06.2021, rreth orës 12:50, në rrugën “Haxhi Hysen Dalliu”, duke punuar në bodrumin e një pallati, është rrëzuar nga shkallët, punëtori shtetasi...

Ngjarje e rëndë/ 57-vjeçari gjendet i vetëvrarë në bodrum

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Korçë.Një person I moshës 57 vjeç është gjet I vetëvrarë me armë zjarri në...

Latest news

- Advertisement -spot_img