- Advertisement -spot_img

TAG

boksieret shqiptare

Evis Kushi zhvillon takim me boksierët shqiptarë: Rrisim mbështetjen ndaj sportistëve elitarë

Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Evis Kushi ka zhvilluar ditën e sotme një takim me përfaqësues të ekipit Kombëtar të Boksit, të cilët...

Latest news

- Advertisement -spot_img