- Advertisement -spot_img

TAG

bombardim

Izraeli godet ndërtesën ku ndodhen mediat më të rëndësishme

Vazhdon ende lufta e përgjakshme mes Izraelit dhe Palestinës. Izraeli ka sulmuar barbarisht me raketa godinën e rëndësishme ku ndodheshin disa prej mediave më...

Vetëm një postim në Twitter mjaftoi që Izraeli të “mbërthejë” në grackë Hamasin

Forcat e Armatosura Izraelite duket se kanë përdorur Twitter-in si një mjet kundër kundërshtarëve për t’i futur në grackë këta të fundit. Me një postim,...

Latest news

- Advertisement -spot_img