- Advertisement -spot_img

TAG

Bombul Gazi

LAJM I FUNDIT/ Shpërthim i fuqishëm në Ksamil

Shpërthim i fuqishëm në Ksamil. Nga raportimet e para dyshohet se ka shpërthyer një bombol gazi pranë një karburanti në hyrje të Ksamili. Policia dhe...

Shpërthen bombula e gazit, plagosen rëndë nënë e bir

Një bombul gazi ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në një banesë në rrugën “Ali Kelmendi” në kryeqytet. Për pasojë kanë mbetur të plagosur nënë...

Shtëpia shkrumbohet nga flakët, shkak bëhet rrjedhja e bombulës

Një banesë është përfshirë nga flakët ditën e sotme në qytetin e Korçës. Apartamenti në katin e katërt të një pallati në lagjen 17 u...

Shpërthen bombula e gazit në një shkollë 9-vjeçare

Nje bombul gazi ka shpërthyer ditën e sotme në një shkollë 9-vjeçare në Shkodër. Siç raportohet nga burimet ngjarja është regjistruar në shkollën “Ndre Mjeda”...

Latest news

- Advertisement -spot_img