- Advertisement -spot_img

TAG

bora zemani

Nuk është Jasmina, Andi tregon cila është vajza më seksi në “Për’puthen”

Andi Artani ka qenë një nga emrat më të përfolur në “Për’puthen” për shkak të raportit që ai krijoi brenda në emision me Jasminën....

Bora Zemani zbulon 2 konkurrentët e saj të preferuar në “Për’Puthen”

Bora Zemani arriti majat e karrierës me moderimin e emisionit “Për’puthen”, i cili rezulton deri më tani si një nga programet më të ndjekura...

“Çdo gje ishte turbull nga lotet”, Bora Zemani dhe Vin Veli takohen për këtë arsye

Moderatorja e dashur për publikun, Bora Zemani dhe ish-partneri i saj, DJ Vin Veli janë bërë sërish bashkë dhe shkak për këtë u bë,...

Bora, Arjani dhe konkurrentët shpërthejnë në lot. Historia e Mevlanit i prek të gjithë në Përputhen

Puntatën e sotme në Përputhen ka ndodhur një moment i veçantë, ku të gjithë konkurrentët janë prekur duke derdhur lot. Surpriza për Mevlanin nga mamaja...

I japin fund lidhjes,zbulohet arsyeja e ndarjes së Bora Zemanit nga Donald Veshaj

Marrëdhënia e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt ka qenë një nga më të përfolurat në mediat rozë. Lidhja e tyre, më pas ndarja, ribashkimi...

“Mungesë etike dhe respekti”/ Bora Zemani rrëfen pakënaqësitë ndaj konkurentëve të Përputhen

Bora Zemani ka qenë një nga moderatoret më të përfolura kohët e fundit edhe për shkak të vetë programit që drejton. “Për’puthen” është aktualisht...

A ka skenar në Për’puthen? Bora Zemani ju jep përgjigje dyshimeve

Bora Zemani, një emër tepër i lakuar në mediat rozë kohët e fundit, kjo për shkak se ndodhet në moderimin e një programi që...

Bora Zemani i tha Ledianës të linte programin, kërkon ndjesë pas kritikave nga publiku

  Ditën e djeshme u transmetua një pjesë nga takimi mes Mevlanit dhe Ledianës që nuk ishte transmetuar më parë. Duke menduar se kamerat janë...

Ndryshe nga si shfaqet sot në ekran/ Si dukej Bora Zemani pa ndërhyrje estetike (FOTO)

Bora Zemani është një nga moderatoret shqiptare më të pëlqyera dhe më të komentuara shqiptare. Këtë sezon ajo po prezanton formatin “Për’puthen” në ekranin...

Latest news

- Advertisement -spot_img