- Advertisement -spot_img

TAG

borxhi

Kostoja e shërbimit të borxhit publik për vitin 2022 arrin në vlerën 1.1 miliardë euro

Kosto e shërbimit të borxhit publik (pagesat e principalit +interesat) do të arrijnë në 136, 3 miliardë lekë (mbi 1,1 miliardë euro) vitin e...

Borxhi ndaj Becchetti-t, Basha: Jo me paratë e qytetarëve, do paguhet nga Rama e Veliaj

  Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është duke folur, ndërsa lëviz me automjet drejt Shkodrës, për “ABC e Mëngjesit” me Enkel Demin dhe Sibora...

Latest news

- Advertisement -spot_img