- Advertisement -spot_img

TAG

brazil vrasje

Kush është dhe si u vra biznesmeni Ilir Zelka në Brazil

lir Zelka u vra ditën e sotme në Sao Paolo në Brazil me disa plumba ndërsa po kalonte mëngjesin një një lokal në zonën...

Latest news

- Advertisement -spot_img