- Advertisement -spot_img

TAG

Brdo-Brijuni

Osmani dhe Gjukanoviç të shqetësuar nga ndikimi i Rusisë në rajon

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani në vazhdën e takimeve në kuadër të Samitit të presidentëve të shteteve të rajonit Brdo-Brijuni, ka zhvilluar një takim...

Latest news

- Advertisement -spot_img