- Advertisement -spot_img

TAG

Brescia

Varka përplaset rëndë, 35-vjeçari gjendet i vdekur në liqen, dyshohet dhe për një të zhdukur

Një 35 vjeçar është gjetur i pa jetë dhe dyshohet se dhe një tjetër person ka humbur jetën si pasojë e përplasjes së një...

Latest news

- Advertisement -spot_img