- Advertisement -spot_img

TAG

brixhida

Koço Kokëdhima dhe e shoqja rezultojnë pozitivë ndaj Covid

Ish-deputeti i PS-së, Koço Kokëdhima dhe bashkëshortja e tij, Brixhida, kanë rezultuar pozitivë ndaj Covid. Lajmi i infektimit është bërë I ditur në Super...

Latest news

- Advertisement -spot_img