- Advertisement -spot_img

TAG

Bulqiza

Basha nga Mati dhe Bulqiza: Nëse nuk është masakër zgjedhore, jap dorëheqjen

Kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar ditën e sotme një takim me demokratët e Matit dhe Bulqizës, ku krahas demaskimit të asaj që ai e...

Latest news

- Advertisement -spot_img