- Advertisement -spot_img

TAG

burg itali shqiptare

Përleshje e dhunshme në një burg të Italisë, plas sherri mes shqiptarëve dhe tunizianëve. Një prej tyre…

  Një grup të burgosurish shqiptarë janë përleshur me disa të huajnë në burgun e Santa Maria Maggiore në Itali. Mediat fqinje shkruajnë se momentet e...

Latest news

- Advertisement -spot_img