- Advertisement -spot_img

TAG

burgim te perjetshem

Shpërfill 8000 burrat dhe fëmijët e masakruar, gruaja e “Kasapit të Bosnjes”: Nuk e meritonte

Bosiljka Mladiç, gruaja e kriminelit të luftës dhe “Kasapit të Bosnjes”, Ratko Mladiç, tha se ai “nuk e meritonte dënimin e dhënë nga Gjykata...

Latest news

- Advertisement -spot_img