- Advertisement -spot_img

TAG

burgim

I vriste dhe i linte tek dera e pronarëve, vrasësi serial i maceve dënohet me 5 vite burg

Stiven Bouquet, i njohur si vrasësi serial i maceve është shpallur fajtor dhe u dënua me 5 vite e tre muaj burg nga gjykata...

Shakira në telashe, rrezikon të futet në burg për 6 vepra penale

Shakira mund të përballet me gjyqin në Spanjë për pretendimin e shmangies së taksave në vlerë prej 13 milionë funteve (15.2 milionë euro). Prokurorët...

Jetonte në një banesë trekatëshe plot me kanabis, 27-vjeçari shqiptar dënohet me 2 vite burg

Një shqiptar është dënuar me dy vite burg pasi u kap në një shtëpi bari në Britani. Mediat britanike bëjnë me dije se shtetasi i...

U mor peng nga grupi kriminal, shqiptari i tortuar i spiunon në polici, 6 të arrestuar

Autoritetet policore në Spanjë kanë goditur me sukses një grup kriminal atje, që merreshin me kultivim dhe shpërndarje të lëndës narkotike. Grupi prej gjashtë anëtarësh,...

Sulmoi seksualisht të miturën me aftësi të kufizuara, dënohet polici

Është dënuar me gjashtë vjet burg zyrtari policor, R. Sh., i akuzuar për sulm seksual ndaj një të miture me aftësi të kufizuara  në...

Preu uniformën në mënyrë që të kryente marrëdhënie seksuale më lehtë, gardiania dënohet me burg

Një oficere burgu nga Kalifornia e cila kishte kryer marrëdhënie seksuale me një të dënuar në prani të 11 të burgosurve të tjerë është...

“Më zhveshi dhe më rrahu gjithë natën”, gruaja tregon si e vrau bashkëshortin me çifte

Mediat turke kanë publikuar detaje nga krimi i një viti më parë ku gruaja vrau burrin pasi ky i fundit e kishte torturuar gjithë...

Lirimi i aktorit nga burgu, modelja reagon e revoltuar: Ai më ka përdhunuar

Janice Dickinson, një nga dhjetëra gratë që ka akuzuar Bill Cosby për abuzim seksual dhe ka dëshmuar kundër tij në gjykatë, është shprehur e...

Drogoi dhe përdhunoi një grua, aktori i njohur del nga burgu pas 3 vitesh  

Gjykata më e lartë e Pensilvanisë ka rrëzuar dënimin për aktorin Bill Cosby, pasi një marrëveshje që ai ka bërë më herët me një...

I jepte alkool dhe çamçakëzë me mariuanë shokëve të vajzës, nëna abuzuese dënohet me 64 vjet burg

Një nënë nga Nebraska, SHBA që abuzoi seksualisht me shokët e të bijës që po qëndronin në shtëpinë e saj, duke u dhënë pije...

Latest news

- Advertisement -spot_img