- Advertisement -spot_img

TAG

Çapjat

Vrasja babë e bir, SPAK çon në gjykatë dosjen e Çapjave dhe 5 të tjerëve

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka depozituar në GJKKO dosjen e hetimeve të përfunduara ndaj të pandehurve Ardian Çopja (Çapja),...

Latest news

- Advertisement -spot_img