- Advertisement -spot_img

TAG

ceshtje pronesie

Konfliktohen për çështje pronësie, arrestohen 4 persona, u sekuestrohen dhe armë të ftohta

Durrës Vijon puna për goditjen e paligjshmërisë. Vihen në pranga 4 shtetas dhe procedohet në gjendje të lirë 1 tjetër, të cilët janë konfliktuar për motive...

Latest news

- Advertisement -spot_img