- Advertisement -spot_img

TAG

Charles

Rezultatet e sondazhit habisin : Princin William apo Charles, ja kë zgjedhin anglezët si mbretin e tyre

Britanikët preferojnë që Mbretëresha Elizabeth të pasohet nga Duka i Kembrixhit, Princi William dhe jo nga babai i tij,Charles. Sipas një sondazhi të publikuar ditën...

Latest news

- Advertisement -spot_img