- Advertisement -spot_img

TAG

Cheryl Cole

Liam Payne befason me fjalët që tha për ish-partneren e tij

Ndarja mes Liam Payne dhe Cheryl Cole ishte një nga të papriturat në showbiz. Ndonëse dyshja janë prindër të një djali 4-vjeçar të quajtur,...

Latest news

- Advertisement -spot_img