- Advertisement -spot_img

TAG

cift shqiptar

Mbyti gruan dhe pastaj vrau veten, zbardhen detaje të reja nga tragjedia e çiftit shqiptar, fqinjët: Kohët e fundit ziheshin shumë në gjuhën shqipe

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Itali ku një burrë shqiptar vrau gruan dhe më pas...

I premtuan një jetë më të mirë, por e shfrytëzojnë në mënyrë brutale. Arrestohet çifti shqiptar

Një çift shqiptarësh është arrestuar për shfrytëzim prostitucioni në Itali. Ata u vunë në pranga mbrëmjen e së mërkurës. Bëhet fjalë për burrë e...

Latest news

- Advertisement -spot_img