- Advertisement -spot_img

TAG

cifti me i pasur

Ja cili është çifti i showbizit më i pasur në mbarë botën

Beyonce dhe Jay-Z janë çifti i njohur më i pasur në botë. Në vitin 2018 pasuria e këngëtares nga “Forbes” ishte 355 milionë dollarë ndërkohë...

Latest news

- Advertisement -spot_img