- Advertisement -spot_img

TAG

Cigare

E pazakontë! Gruaja ndez cigaren në avion dhe ia hedh tymin pasagjerëve (Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në linjën ajrore nga Florida në Detroit. 31-vjeçarja Alexa Majdalawi, ndezi cigare brenda aeroplanit dhe nisi t’ia hidhte tymin...

Shoferi hap krahun për të pirë një cigare, grabitësit i vjedhin makinën

Një automjet është vjedhur mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Vlorë-Fier. Dinamika e ngjarjes nisi kur drejtuesi i automjetit, ka hapur krahun në...

Sekuestrohen më shumë se 1 milion paketa cigaresh

Autoritetet portuale në Durrës kanë sekuestruar më shumë se 1 milion paketa cigare. Ka qenë Drejtori i Doganave, Gent Gazheli i cili me anë të...

Latest news

- Advertisement -spot_img