- Advertisement -spot_img

TAG

covid kakavije

Tentoi të kalonte kufirin i infektuar me Covid, 7 milionë lekë gjobë 63-vjeçarit!

Masat anti-Covid vijojnë të jenë të rrepta edhe në pikat kufitare me vendet fqinje dhe konkretisht me Greqinë. Mësohet se një 63-vjeçar nga Vlora...

Latest news

- Advertisement -spot_img