- Advertisement -spot_img

TAG

Covid1

“Hajde më jep pak ujë.Hajde më vrit me duart tuaja dhe ik”, sms-të e reja nga skandali tek Shefqet Ndroqi

Sanitarja Tire Alldërvishi që pretendonte se ishte infermiere në spitalin Covid 2 dhe infermierja e Covid 1, Ronida Hysa, janë arrestuar dhe akuzuar pasi...

Latest news

- Advertisement -spot_img