- Advertisement -spot_img

TAG

'çunat' e Londres

I njohur ndryshe si “Kepi”, problematiku i Sukthit arrestohet me armë dhe makinë të blinduar

Policia ka dhënë informacion zyrtar mbi arrestimin e Rexhep Rapit në Sukth. Mësohet se Rapi lëvizte me mjet të blinduar ‘’Benz’’ i cili i...

‘ Çunat’ e Londrës do të ulen në Rinas, çfarë po ndodh me premtimin e Edi Ramës

Aeroporti i Stanstead në Londër ka konfirmuar zyrtarisht se fluturimi nesër në orën 8:00 do të jetë Londër-Tiranë dhe jo Londër-Kukës. Pas uljes në Tiranë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img