- Advertisement -spot_img

TAG

curri

Plas debati në emision kush e ‘ka më të gjatë’. Julian Zyla-Arjan Çurrit: Po të jesh burrë e thua, a të pëlqejnë meshkujt. I...

Emisioni ‘Zonë e Lirë’ i ditës së djeshme ka agravuar në një debat banal mes dy analistëve Arjan Curri dhe Julian Zyla. Pikënisje e debatit...

Latest news

- Advertisement -spot_img