- Advertisement -spot_img

TAG

Dado

E punëson për t’u kujdesur për gruan e sëmurë, 49-vjeçari bie në dashuri me vajzën e cila ishte 20 vite më e re se...

Robert Harris, 49 vjeç, punësoi Naomi Watson, 29 vjeç, për t’u kujdesur për gruan e tij Liza dhe vajzën e tyre nëntë vjeçare në...

Latest news

- Advertisement -spot_img