- Advertisement -spot_img

TAG

Daily Mail

Daily Mail ‘tenton të pajtojë’ këngëtaret, shkruan për gjyshërit e Duas dhe Ritës: Ishin shokë të mirë në Kosovë

Daily Mail shkruan për gjyshërit e Rita Orës dhe Dua Lipës, ishin fotografuar bashkë në Kosovë. Në rrjetet sociale po qarkullon një imazh në të...

Latest news

- Advertisement -spot_img