- Advertisement -spot_img

TAG

darknet

Zbulohet platforma më e madhe e pornografisë, arrestohen 4 persona

Autoritetet gjermane kanë zbuluar një nga platformat më të mëdha të pornografisë së fëmijëve “darknet” dhe arrestuan katër persona në këtë rast, theksoi Zyra...

Latest news

- Advertisement -spot_img