- Advertisement -spot_img

TAG

DEA

Kapja e 400 kg kokainë/ Reagon Yuri Kim: Është rezultat i bashkëpunimit të fortë midis SPAK dhe DEA-s amerikane

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim ka reaguar me një postim në Twitter në lidhje me operacionin e djeshëm të policisë shqiptare ku u sekuestruan...

Pamje nga sasia rekord e kokainës e kapur në Lipjan, e sistemuar në 17 kuti (FOTO)

Një sasi rekord kokaine prej 2.2 tonësh, e cila kap vlerën e 6.6 miliardë euro në treg, është kapur në Kosovë ditën e sotme....

Sinjal nga DEA, policia po e priste prej 2 muajsh/ Si u zbuluan 400 kg kokainë dhe 2 ngarkesat e tjera që u kapën...

Policia e Kosovës kapi 400 kilogram kokainë në një konteiner me mish që vinte nga Brazili.  Bëhet fjalë për një operacion të kryer nën...

Sekuestrohen 1.2 milion dollarë pasuri, në pronësi të 44-vjeçrit të arrestuar nga DEA amerikane, EMRI

  Policia e Tiranës ka sekuestruar 1.2 milion dollarë pasuri në pronësi të shqiptarit Ylli Didani, i arrestuar nag DEA amerikane për trafik ndërkombëtar droge. Nga...

EKSKLUZIVE/DEA amerikane arreston kryetarin e policisë së Prilepit

Kryetari i policisë së Prilepit së bashku me shoferin e Trajce Zaev ( kushuriri i kryeministrit Zoran Zaev),arrestohet nga DEA amerikane dhe prokuroria sepse...

Latest news

- Advertisement -spot_img