- Advertisement -spot_img

TAG

dedikime

Ndahet nga jeta mësuesi i mirënjohur, Ismet Llapushi

Është ndarë nga jeta mësuesi i mirënjohur Ismet Llapushi. Prej vitesh dha kontribute të shquara në arsim duke mësuar dhe edukuar breza të tërë....

Dedikime prekëse për studenten 25-vjeçare që humbi jetën nga aksidenti

Vdekja e punonjëses së sigurisë në portin e Durrësit, Artineda Haskasa pasi u tërhoq nga një trajler, ka dëshpëruar familjarët dhe miqtë e saj....

Latest news

- Advertisement -spot_img