- Advertisement -spot_img

TAG

defekt ne motor

Aeroplani zbret me urgjencë në mes të autostradës, raportohet për të lënduar

Një aeroplan i vogël ka bërë një ulje emergjente në autostradën ndërshtetërore në veri të San Diegos, duke lënduar disa njerëz dhe shkaktuar avari...

Latest news

- Advertisement -spot_img