- Advertisement -spot_img

TAG

degradon

Sharje dhe goditje të forta, degradon sherri mes simpatizantëve PD-PS

Kryeministri Edi Rama dhe kreu i opozitës, Lulzim Basha kanë shkuar ditën e sotme në Elbasan pothuajse në të njëjtën kohë. I pyetur përse kjo...

Latest news

- Advertisement -spot_img