- Advertisement -spot_img

TAG

Dekorim Sahiti

Ledri Vula shfaqet përkrah grupit Babastars,si është marrëdhënia e tyre

Gjatë mbrëmjes së djeshme, Ledri është parë nën shoqërinë e menaxherit të këtij labeli Dekorim Sahiti dhe anëtareve si Majk(Kastriot Rexha), Cozman(Ylber Abdullahu) gjithashtu...

Latest news

- Advertisement -spot_img