- Advertisement -spot_img

TAG

dekretim

Presidenti Ilir Meta dekreton tre ligje me rëndësi

Presidenti Ilir Meta ka dekretuar tre ligje. Njoftimi Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta, ka dekretuar sot me shpallje ligjet si më poshtë:   – Ligj nr.92/2021 “Për...

Ilir Meta dekreton marrëveshjet me SHBA-të dhe Gjermaninë

Presidenti Ilir Meta ka dekretuar shpalljen e katër ligjeve ditën e sotme. Ai ka dekretuar ligjin “Për ratifikimin e traktatit të ekstradimit ndërmjet qeverisë së...

Latest news

- Advertisement -spot_img