- Advertisement -spot_img

TAG

Dele

Kaloi delja në tokën e tij, shqiptari godet me thikë fqinjin e tij 54 vjeçar

  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, teksa një 67 vjeçar shqiptar, ka goditur me thikë fqinjin e tij grek për shkaqe banale,...

Bie zjarr në një stan në Finiq, ku për pasojë janë djegur 200 dele dhe baza ushqimore

Një zjarr me përmasa të mëdha ka rënë në një stan në Finiq, ku për pasojë janë djegur 200 dele. Mësohet se zjarri ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img