- Advertisement -spot_img

TAG

delegacione

Premtime dhe përplasje, mbyllet dita e parë e samitit të G7

Dita e parë e samitit të G7  në Cornwall të Anglisë u mbyll me premtime, por jo pa përplasje. Delegacionet nga SHBA, Kanadaja, Franca,...

Latest news

- Advertisement -spot_img