- Advertisement -spot_img

TAG

Delvina

Kishte infeksion në dhëmballë, ndërron jetë 22-vjeçarja në Tiranë

Një 22-vjeçare nga Delvina humbi jetën tragjikisht në Tiranë, ku dhe banonte, për asye ende të pasqaruara plotësisht. Mësohet se e reja ka ndërruar jetë...

Latest news

- Advertisement -spot_img